Kompleksowe oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami dla...

O programie

SYSTEmSM jest nowoczesnym programem wspomagającym profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

Przeznaczony jest do stosowania zarówno w dużych spółdzielniach jak i małych wspólnotach mieszkaniowych oraz wydziałach gospodarki mieszkaniowej w urzędach miast i gmin.

Uniwersalność programu sprawia, że może być on uruchamiany na jednym lub kilku stanowiskach pracy, a tym samym łatwo dostosowany do specyfiki firmy. Zastosowana w systemie technologia „klient-serwer” oraz centralna baza danych, umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach.
Projekt programu opracowany został we współpracy z jedną z większych wrocławskich spółdzielni mieszkaniowych. Dzięki tej współpracy powstał program, który zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności wspomagające zarządzanie zasobami mieszkaniowymi.

Najnowsza wersja programu SYSTEmSM 2012 przygotowana została w języku Delphi XE i C++ Builder.  Środowisko to umożliwia tworzenie szybkich i wydajnych aplikacji pracujących pod systemami operacyjnymi: Windows 7 (32b/64b) i Windows Serwer 2008 R2.  Korzystanie z najnowszych systemów operacyjnych firmy Microsoft gwarantuje większe bezpieczeństwo i kontrolę nad zarządzaniem zasobami w firmie. Program SYSTEmSM 2012 wykorzystuje bazy danych SQL Serwer 2008 Express, które zapewniają wydajny i bezpieczny dostęp do danych oraz są bezpłatne dla małych i średnich firm.

System jest dostosowany do obecnie obowiązujących przepisów prawnych i spełnia  wymogi  Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) w zakresie ochrony zbiorów danych osobowych odbiorców.

Prosty, funkcjonalny i intuicyjny interfejs użytkownika, ułatwia obsługę programu osobom z podstawową znajomością komputera i systemu Windows.